chocolate-slim-suplement-odchudzanie
chocolate slim 1024x435 - Chocolate slim-opinie, forum, cena, gdzie kupić?

Chocolate Slim! Wyrób odchudzający dostarczany jest w postaci proszku w oryginalnym opakowaniu z instrukcją, gdzie znajduje się szczegółowy opis, jak należy przyjmować czekoladowy Slim.

Chocolate Slim warto pić rano lub po południu, ponieważ jest wrażliwy i orzeźwiający. Dobry nastrój i funkcjonowanie będzie z Tobą aż do wieczora.
Wlać szklankę wody 2 lub 3 łyżeczki (w zależności od rodzaju czekolady, którą preferujesz ciemną lub nie). Odczekaj 30 minut (o tej porze możesz zjeść, ponieważ napój Chocolate Slim na pełny żołądek). Cieszmy się drinkiem.
Chocolate Slim, możesz wziąć 2 tygodnie do miesiąca. Więc musisz zrobić sobie przerwę trwającą co najmniej 30 dni.
Ogólnie rzecz biorąc, na kurs (miesiąc) Odchudzanie czekoladowe Slim pozwala stracić średnio 24 funty. Pod warunkiem, że nie będziesz nadużywał kalorii z jedzenia.
Jeśli istnieje potrzeba przyspieszenia procesu utraty wagi, równolegle z przyjmowaniem Chocolate Slim, można wykonywać ćwiczenia fizyczne, na przykład "табату", które potrwają 10-15 minut dziennie i zastąpią godziny klasycznego treningu aerobowego.
Jest to możliwe, będziesz chciał powtórzyć kurs kilka razy w stosunku do pożądanego rezultatu. Co do zasady, nawet osoby o bardzo dużej wadze nie mogą się jej pozbyć w 2-3 klasach.

Wskazania Chocolate Slim

Chocolate Slim ma takie wskazania:

niestrawność;
zły metabolizm;
nadwaga;
aktywna praca fizyczna podczas budowy masy mięśniowej.

Również na Chocolate Slim w opinii lekarzy mówi, że będzie to przydatne dla osób, które prowadzą siedzące życie i mają obniżoną odporność.
Przeciwwskazania do stosowania czekolady Slim

Chocolate Slim jest bezpieczny i nie wywołuje skutków ubocznych. Polecany do stosowania dla osób, które chcą zmniejszyć wagę, poprawić metabolizm i kondycję skóry.

nietolerancja indywidualna;
w czasie ciąży;
w przypadku nadciśnienia;
minimalny wiek 16 lat.

Efekty z Chocolate Slim

- Chocolate slim-opinie, forum, cena, gdzie kupić?

Z pewnością zrozumieliście, że producent czekolady Slim nie skąpi na obietnicach dotyczących skuteczności swojego produktu. Tak więc na jego stronach sprzedaży znajdziemy dwie informacje, które wydają się bardzo sprzeczne: raz ogłasza stratę 12 kg w ciągu 4 tygodni, a innym razem 24 kg w ciągu 4 tygodni! Wszystko to przy zachowaniu dobrego samopoczucia i wysokiego poziomu energii. Ponadto, Chocolate Slim obiecuje:

szybko wyeliminować nadwagę;
by walczyć z cellulitem;
usunąć pryszcze i trądzik;
normalizować procesy metaboliczne organizmu.

Ten napój czekoladowy powinien zatem pomóc nam odzyskać smukłość, zdrowie i młodość. Aby to zrobić, wystarczy wypić filiżankę czekolady Slim każdego ranka. Preparat ma postać proszku do zmieszania z gorącą wodą.

Gdzie kupić oraz cena?

Szukaliśmy oficjalnej strony internetowej Chocolate Slim, nie decydując, która z nich będzie właściwa. Ponadto, za tym produktem lub formularzem kontaktowym nie ma wiarygodnych informacji o firmie. To, co uznaliśmy za podejrzane na jednej z tych stron, to fizyczny adres firmy w Hongkongu z informacją o odesłaniu nas z powrotem do Rosji!
Byłoby jasne, że taki brak informacji nie uspokaja żadnego poinformowanego odwiedzającego stronę internetową.
Spoglądając trochę dalej, czasami znajdowaliśmy się na stronach mówiących o Chocolate Slim w niezdarnym języku francuskim, który wydaje się być automatycznie tłumaczony z języka innego niż angielski. Prowadzi nas to do wątpliwości co do dokładnego pochodzenia producenta tego produktu.

Jednak niektóre strony wydają się normalne, z dużą ilością dobrze zrobionych obrazów i tekstu zorganizowanych w bloki. Oczywiste jest, że sprzedawca próbuje umieścić więcej niż jeden link zakupu z własnych powodów. Z drugiej strony, nienormalne jest to, że na poniższych 5 linkach znajdziemy 3 różne formuły składu ! Jeszcze bardziej mylące są zdjęcia typu BEFORE i AFTER z użyciem produktu, z tymi samymi osobami, ale za każdym razem z innymi nazwiskami! Dalej w tym artykule, w sekcji Testimonials tego artykułu, można zobaczyć na własne oczy.

Proszę zwrócić uwagę!

Chocolite Slim będzie również nazywany Choco Lite lub Chocolite. Niedawno odkryliśmy wiele stron, które mówią o tym więcej niż pozytywnie. Wszystkie te strony wyglądają tak, jakby były wykonane przez tę samą organizację.

Składniki Chocolate Slim

W tej kwestii jesteśmy trochę zaskoczeni istnieniem 3 receptur na ten sam produkt.

  1. Pierwsza formuła zawiera:

Zielona kawa, jagody Goji, jagody Acai, nasiona chia, kakao i ekstrakt Ganoderma lucidum.
2. Druga formuła zawiera:

Włókno, białko serwatki, kakao, lecytyna sojowa, glukomannan oraz kompleks witamin i minerałów.
3. Trzecia formuła zawiera:

Spirulina, otręby pszenne, groch, kakao, gryka i brązowy ryż.

Są to wyraźnie trzy zupełnie różne kompozycje, które mają tylko jedną wspólną cechę: kakao. Z jednej strony kakao zawiera teobrominę, substancję o właściwościach stymulujących, w tym termogenezę. Z drugiej strony, dzięki zaletom słynnej kofeiny, kakao ma wspaniałe właściwości przeciwutleniające. Właściwości te chronią organizm jako całość przed starzeniem się komórek, ale także przed chorobami układu krążenia.

Przeczytaj nasz artykuł na temat kofeiny i jej roli w utracie wagi.
Czekoladowy szczupły i nauka

W witrynach sprzedaży Chocolate Slim wspomina się o badaniu klinicznym przeprowadzonym na 15 kobietach, które testowały ten produkt. Zgodnie z przekazanymi danymi, spożycie czekolady Slim, bez zmiany stylu życia (tj. diety lub aktywności fizycznej), przyniosłoby następujące rezultaty:

Utrata średnio 4 kg w pierwszym tygodniu;
Utrata nieco ponad 6 kg do 2. tygodnia;
Utrata około 8 kg do 3 tygodnia;
Prawie 10 kg utracone w 4. tygodniu leczenia.

Ponadto, wyniki z Chocolate Slim lekarstwo byłoby bardziej skuteczne niż przy wzroście aktywności fizycznej, bez dodatku odchudzającego lub z lekiem odchudzającym.

Piperinox – opinie, forum, cena, gdzie kupić?