fungalor 1 - Fungalor - opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Fungalor to nowy, w 100% naturalny produkt przeznaczony do zwalczania wszystkich skutków grzybicy, która często dotyka miliony kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Wystarczy ukryć problem grzybicy, która występuje w postaci patogennych grzybów, które pokonują opór barier ciała ludzkiego, ale nauczyć się z nim walczyć, a przede wszystkim zapobiegać mu poprzez odpowiednią higienę. Fungalor jest przeznaczony do zapobiegania i zwalczania infekcji grzybiczych stóp.

Co to jest Fungalor i jak to działa?

Fungalor występuje w formie kremu lub sprayu przeciwgrzybiczego w butelce o pojemności 60 ml. Fungalor składa się tylko z naturalnych składników, które nie są szkodliwe dla zdrowia skóry i może być stosowany na paznokcie lub paznokcie u stóp i nóg. Wewnątrz produktu nie znajdziemy parafiny ani parabenów, które są szkodliwe dla zdrowia skóry.

Stosowanie preparatu Fungalor nie sprawi, że przestaniesz bać się popisywać się swoimi stopami, działając na przyczynę grzybicy aż do jej całkowitego zaniku, przynosząc korzyści dla zdrowia Twoich stóp. Przydatne jest również użycie Fungalor:

 • Bezpieczna eliminacja infekcji grzybiczych
 • Zapobieganie nowej infekcji grzybiczej
 • Eliminacja zakażenia
 • Nadmierne pocenie się stóp zmniejsza się
 • Swędzenie znika.
 • Zatrzymanie łuszczenia się skóry

Składniki i kompozycja Fungalor

fungalor main - Fungalor - opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Każda butelka Fungalor zawiera tylko naturalne składniki i nie zawiera żadnych śladów parafin, alkoholu, wazeliny i pochodnych zwierzęcych. Krem grzybowy charakteryzuje się tylko czterema składnikami:

 • Climbazol: składnik ten hamuje wzrost drożdży i grzybicy, łagodząc swędzenie.
 • Farnesol: działa na gruczoły potowe i hamuje aktywność bakterii, często będących główną przyczyną przykrego zapachu.
 • Witamina E
 • Miętowy olejek eteryczny: łagodzi stany zapalne
 • Arnica

Jak należy stosować krem?

Krem w sprayu przeciwgrzybiczym jest bardzo łatwy w użyciu i można go używać nawet podczas nieobecności w domu lub w podróży, ponieważ jest praktyczny do noszenia w torbie. Preparat grzybobójczy powinien być stosowany na obszarach dotkniętych grzybicą: może być stosowany na obie stopy i ręce. Wystarczy tylko dwa wnioski dziennie, aby zacząć przynosić korzyści obszarom dotkniętym chorobą, niezależnie od stadium zakażenia.

Opinie i przeciwwskazania dotyczące stosowania Fungalor

Kremowy spray grzybobójczy w aerozolu przeszedł kilka testów klinicznych przed wprowadzeniem go na rynek. Nie ma żadnych przeciwwskazań.

Eksperci stwierdzili również, że w 90% przypadków, w których istniałą grzybica paznokci i stóp została skutecznie wyeliminowana.

Ostrzeżenie: produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, nie połykać i po otwarciu opakowania spożywać w ciągu sześciu miesięcy.

Recenzje osób, które używały Fungalor

Poniżej znajduje się kilka recenzji zrobionych na forach osób, które użyły kremu w sprayu Fungalor i zostawiły recenzję po zażyciu produktu:

Angelika, 29 lat: Nie wiem, jak złapałam grzyba. Żeby z nim walczyć, kupiłam różne produkty, nie będąc w stanie go usunąć. Czytałam o tym produkcie i dwa tygodnie po jego użyciu byłam naprawdę szczęśliwa skutkiem

Adam, 34 lata: z powodu moich butów roboczych mój paznokieć jest całkowicie zielony. Możecie wyobrazić sobie wstyd, jaki sprawia noszenie japonek. Moja żona kupiła mi ten produkt po przeczytaniu wielu recenzji. Tydzień po jego użyciu zacząłem widzieć pierwsze wyniki.

Sara, 45 lat: zła higiena kosmetyczki i znalazłam się z pleśnią na paznokciach, brzydkim bałaganem. Próbowałem produktu, ale usunięcie dyskomfortu trwało trzy tygodnie, bardzo długo i nie zdawało się działać. Zamiast tego, dobrze wydane pieniądze.

Ile to kosztuje i gdzie kupić Fungalor?

Fungalor plus - Fungalor - opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Fungalor to produkt, którego nie można kupić w aptekach, parafiach, sklepach zdrowotnych czy kosmetycznych. Oryginalny produkt nie może być sprzedawany na stronach takich jak Amazonka, Ebay czy Chiny, ale tylko na oficjalnej stronie producenta w cenie 39€ zamiast 79€.