Pobierz aplikację Glovo i użyj kodu 9HKKG1G, aby otrzymać 50 zł na produkty.

SPRAWDZAM GLOVO – 9HKKG1G
glovo - Glovo - Polska - opinie - Warszawa

Kiedy dowiesz się, że istnieje miejsce, w którym możesz zarobić dużą sumę pieniędzy bez konieczności poświęcania dużo czasu, możesz być zainteresowany pracą lub raczej współpracą z tym miejscem. W tym sensie Glovo jest firmą, której potrzebujesz, aby rozwijać się na rynku, więc dziś przynosimy Ci kompletny przewodnik, abyś wiedział jak pracować w Glovo, ile zarabiasz i jakie są opinie pracowników Glovo na temat zarządzania firmą. Wszystko po to, abyś dziś zdecydował się na pracę w tak wspaniałej firmie jak ta.

CO TO JEST GLOVO?

Glovo jest aplikacją dostawczą pochodzenia hiszpańskiego, z fizyczną bazą operacyjną w Barcelonie, jak również obecną w Argentynie, Peru, Hiszpanii, Włoszech, Brazylii, Chile, Francji, Portugalii, Urugwaju i Boliwii. Firma ta daje użytkownikom możliwość nabycia różnych produktów prezentowanych na platformie, po prostu poprzez udostępnienie kart kredytowych Visa, MasterCard lub American Express.

Jest to aplikacja zorientowana na pozyskiwanie zamówień apteki, żywności, odzieży i książek, dzięki transferowi Glovera, który jest dystrybutorem lub niezależnym posłańcem, który jest zawsze podłączony do platformy i jest tym, który odpowiada za przyjmowanie do przeznaczenia zamówień użytkowników.

9HKKG1G – kod rabatowy – wpisz przy rejestracji a otrzymasz bonus

glovo dostawa - Glovo - Polska - opinie - Warszawa

Możesz jednak zadać sobie pytanie: Jak działa Glovo? Cóż, użytkownik zwróci się z prośbą o produkt, którego chce, a Glovo, wierny żądaniom użytkowników, wyśle Glovera lub chłopca na posyłki, aby zaakceptował zamówienie i przyniósł użytkownikowi to, czego chce. W momencie otrzymania produktu użytkownik zaakceptuje go i zapłaci z aplikacji Glovo. W ten sposób każdy wygrywa, użytkownicy oszczędzają czas, a rękawiczki zarabiają dodatkowe pieniądze pracując dla Glovo.

SPRAWDZAM GLOVO – kod rabatowy

Jak widać, praca w Glovo jest niezwykle prosta, wystarczy spełnić wymagania użytkowników i zapewnić im unikalną usługę.

WYMAGANIA DO PRACY W GLOBIE

Jeśli doszedłeś do tego punktu, ponieważ chcesz należeć do tej wspaniałej firmy, więc musisz spełnić szereg wymagań, które są niezbędne do jak najszybszego rozpoczęcia pracy.

 • Być samozatrudnionym i być gotowym do pracy z całkowitą swobodą. W tym sensie, musisz mieć możliwość wyboru, gdzie się łączysz i jakie zamówienia akceptujesz. Spełniając to wymaganie, będziesz miał 98% szans na pracę w mniej niż 24 godziny z Glovo.
 • Bądź w wieku 18 lat lub starszy.
 • Posiadanie telefonu iPhone lub urządzenia z systemem Android.
 • Posiadanie środków transportu, rowerów, motocykli lub samochodów do przewozu produktów o wadze do 9 kg i objętości 40 x 40 x 30 cm. Wymóg ten jest kryterium, ponieważ można zmieniać i używać pojazdu, który chcesz poruszać się po mieście.
 • Odpowiednio wypełnij oficjalny formularz Glovo, aby wziąć udział w bardziej formalnym wywiadzie.
 • Jeśli martwi cię pensja Glovo, uspokój się, że jest niezwykle gratificante i będziesz w stanie mieć zdolność do oszczędzania pieniędzy dzięki niemu, ponieważ to, co zarobisz na zamówienie będzie zależało od twojego doświadczenia i twoich wycen, z tego powodu, dążyć do zdobywania każdego dnia więcej.

CO OFERUJE CI GLOVO?

Glovo1 - Glovo - Polska - opinie - Warszawa
03-01 Pinamar La aplicacion de mensajeria Glovo llego a Pinamar y con ella trabajadores locales, que llegaron de buenos aires. Foto: Andres D’Elia

Glovo daje Ci nawyk pracy o wiele bardziej satysfakcjonujący i zabawny, ponieważ będziesz dzielić dzień po dniu z nieznanymi ludźmi i będziesz częścią młodego zespołu z wspaniałymi pomysłami na wielki rozwój w zakresie sprzedaży, a także będziesz miał możliwość wyboru harmonogramu pracy, ponieważ są z nim elastyczne.

Według opinii Glovo, wielu z nich twierdzi, że jest to firma, która dostarcza niekończące się premie w zależności od doskonałości w zakresie realizacji zamówień, oceny klienta, przepracowanych godzin dużego popytu, wydajności i liczby nieobecności.

Są to średnie płace w zależności od stanowiska, jakie zajmujecie w firmie:

Dystrybutor: $10,000.
Kierownik sprzedaży: $50.100.
Analityk wywiadu gospodarczego: 33.100 dolarów.
Dystrybutor Zamówień: $18.000,00.
Dostawa: 10.100 dolarów.

9HKKG1G – kod rabatowy – wpisz przy rejestracji

Z pewnością to, co wygenerujesz na koniec miesiąca, będzie zależało od następujących czynników i czasu, który zainwestujesz w pracę w Glovo.

 • W zależności od przebiegu, będziesz miał dzienną pensję, która będzie pasować do niego.
 • Opłata za czas oczekiwania na miejscu zostanie uiszczona.
 • Musisz być szybki i punktualny z dostawami. Aby Twoja pensja była wyższa, musisz być szybki, ponieważ dopóki nie skończysz jednej dostawy, nie możesz uczęszczać na inną i stracisz pieniądze.
 • Będziesz miał bonusy, które sprawią, że będą zarabiać więcej pieniędzy na każdym zamówieniu. Przykładem może być deszcz, ponieważ trudno jest obsłużyć dużą liczbę klientów.
 • Będziesz miał ubezpieczone godziny pracy. W tym przypadku Glovo daje Ci możliwość generowania pieniędzy, podczas gdy nie przychodzi żadne zamówienie, ponieważ daje Ci szansę na pobranie minimalnej kwoty dzięki niemu.
 • Dopłaty naliczane są zgodnie z wymaganiami klienta. W tym sensie, jeśli klient chce, aby przejść do kilku witryn w tej samej kolejności, będzie opłata dodatkowa, która będzie służyć Ci dobrze.

OPINIE PRACOWNIKÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

Wielu pracowników jest zadowolonych z zarządzania tą firmą, ponieważ wskazują oni, że jest to bardzo proste zadanie do wykonania, a system dwutygodniowych płatności jest terminowy, twierdzą oni również, że mają swobodę planowania i są zawsze narażeni na nowe doświadczenia, jednakże inni pracownicy mają swoje ograniczenia w odniesieniu do firmy i twierdzą, że system selekcji okresu pracy jest niezwykle sztywny i nie motywujący, a wynagrodzenie za każde złożone zamówienie jest niskie.

9HKKG1G – kod rabatowy – wpisz przy rejestracji

glovo - Glovo - Polska - opinie - Warszawa

Wszystko to sprawdzi, czy odważysz się wypełnić formularz przedstawiony przez Glovo i zacząć żyć tym doświadczeniem, które przyniesie Ci wiele zalet i wad w zależności od sposobu, w jaki pracujesz.

9HKKG1G – kod rabatowy

SPRAWDZAM GLOVO – kod rabatowy – 9HKKG1G